KONST / Litografier / Litografi 8146542
nr 814 6542
Litografi
kolorerad, motivets mått: 23 x 16
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:35:32
16/3 09:20:45